LOADED

Dervish Sama
Tan Tien
Fattail
Vanguard
Bhangra
Tesseract
Poke
Chubby Unicorn
Overland

LOADED on Californias tegutsev ettevõte, mis on maailmas kuulus oma bambusdekiga longboardide poolest. LOADED’i horisontaalselt lamineeritud bambusribadest dekid on ülihea vetruvusega ning praktiliselt purunematud, kui sa neile just kirvega kallale ei lähe. Lisaks toodab LOADED oma longboardidele rattad ise – need valmivad samuti Californias kaubamärgi Orangatang all. Longboardi trukkideks on LOADED valinud ainult maailma parimad – Paris ja Bear trukid.

www.loadedboards.com

Milline Loadedi longboard on sulle sobivaim?

Vanguard on sobiv pumpamiseks ja carvimiseks. Kumera ja kitseneva keskosaga dekk võimaldab paremini läbi viia pöördeid. Vanguard on mõeldud sõitmiseks kiirustel 0-40 km/h. Oskuste ja kogemusega on võimalik ta ka kiiremini liikuma panna, kuid ta oma painduvusomaduste poolest pole Vanguard siiski mõeldud suurematel kiirustel sõitmiseks.

Fattail on loodud eelkõige pumpamiseks, freestyle’ iks, aga ka veidi freeride’iks ja niisama kläbi linna ulgemiseks. Suurem deki kumerus võimaldab tugevaid, energilisi pöördeid, mis viivad sind sujuvalt ühest kurvist teise. Pikem sabaosa võimaldab paremat manööverdamist, kiiremat pööramist kurvides ning saab teha isegi ollisid.

Dervish Sama on disainitud eelkõige pidades silma carvimist, kuid tema drop-through disain, nõgusus, väike kumerus ning nina- ja sabaosa kuju annavad talle ka freestyle’ iks ja freeride’iks vajalikud omadused. Devish Sama on madalatel kiirustel stabiilsem kui Vanguard ja Fattail.

Tan Tien on saranane Dervish Sama’ le, kuid lühema teljevahega, mis annab talle veidi rohkem freestyle iseloomu. Keerulisem deki kuju teeb temast väga kiiresti reageeriva longboardi, mis annab täpsust kurvidesse minekul, trikkide tegemisel ja slaidimisel.

Bhangra on suurema dekiga, mis annab jalgadele rohkem liikumisruumi ning võimaldab longboardil nö “tantsida”. Kompaktne dekk on samas piisavalt kerge, et mõnusalt kulgevalt slaidida ja teha muid põnevaid trikke.