Õppelohe laenutus

õppeloheuus

Besti surfikool kutsub kõiki huvilisi omal käel lohesurfiga tutvust tegema- tule laenuta kaheks päevaks TASUTA õppelohe!

Meie meeskonna missioon on alati olnud inimeste elukvaliteedi parandamine läbi lohesurfi, liikumise ning looduses viibimise. Nüüd on selle imelise spordialaga tutvumiseks uus ning mugav võimalus.

Kõige rohkem on kasu õppelohe lennutamisest neile, kes soovivad tulevikus alaga tõsisemalt tegeleda. Kui harilikult saab õpilane koolituse jooksul õppelohet lennutada umbes tunnikese, siis nüüd on sul võimalus kasvõi päev läbi lohega harjutada ning uskuge meid- hea kontroll õppelohe üle teeb ka veolohe juhtimise oluliselt lihtsamaks.

Selleks, et õppelohet laenutada tuleb sul teha kolm asja:

1. Vaata läbi kõik kolm õppevideot ning loe lisaks täiendav teooria tuuleakna kohta. Seejärel vajuta like nuppu, kinnitamaks, et oled õppematerjali kenasti läbi vaadanud ning sellest aru saanud. Kui sul ei ole fb kontot, siis ole lihtsalt lohe kättesaamisel valmis mõnele õppelohede lennutamist puudutavale küsimusele vastama.

2. Täida ära lühike ankeet ning vali, millal tahaksid lohet laenutada. Anname sulle 24h jooksul teada, kas selleks ajaks on vaba lohet.

3. Võta kaasa isikut tõendav dokument (ID kaart või pass) ning tule lohele järgi.

 

Vaata eesti keelseid õppevideosid Youtube keskkonnast:

  1. Õppelohe lennutamine – OSA 1: http://www.youtube.com/watch?v=zwC-jcjCIk4
  2. Õppelohe lennutamine – OSA 2: http://www.youtube.com/watch?v=IRgnGQExiNg
  3. Õppelohe lennutamine – OSA 3: http://www.youtube.com/watch?v=3AP4EzjR6tI

 

Sinu nimi (kohustuslik)

Sinu e-mail (kohustuslik)

Teema

Sõnum